top of page

ברוכים הבאים לבלוג שלי

ברוכים הבאים לבלוג שלי! מתרגשת לספר שגם לי יש סוף סוף בלוג, אחרי כל כך הרבה זמן שחלמתי עליו אזרתי אומץ והנה אני יושבת לכתוב את הפוסט הראשון.

כבר תקופה ארוכה שאני חולמת על בלוג משלי, כל פעם היה משהו אחר, לא מצאתי לזה זמן אבל החלטתי שזהו, הגיע הזמן ואין מאושרת ממני :)

אז קודם כל אציג את עצמי, שמי איטן, בת 30, נשואה לערן, החבר הכי טוב שלי ומגדלים את סאליבן (סאלי, אבל זה כבר לפוסט אחר), הילד-הולך-על-ארבע שלנו.

צילום תמיד היה האהבה הכי גדולה שלי. אני זוכרת שכילדה הייתי מצלמת המון במצלמת פילם הפושטית של ההורים, אהבתי לתעד, לחוות את העולם דרך עינית המצלמה. בגיל 14 קיבלתי מתנה מההורים שלי את המצלמה הראשונה שלי, לא הפסקתי לצלם בה ולתעד את הסביבה שלי. אהבתי בעיקר לצלם את האחיינים שלי. יכולתי שעות לשקוע ולהסתכל בתמונות, אהבתי את התמונות המשפחתיות הישנות, האלבומים שהיו לנו בבית, היה בצילום כל כך הרבה קסם בעיני...

היה ברור לי שאחרי הצבא אלמד צילום. בצבא פגשתי את ערן, טיילנו בדרום אמריקה ובגיל 22 עברתי לגור בחיפה והתחלתי ללמוד בויצ״ו חיפה צילום וחינוך.

שסיימתי את הלימודים הרגשתי אבודה, ידעתי שאני רוצה להיות צלמת, לא ידעתי באיזה תחום אבל ידעתי שתחום האופנה מרתק אותי ורציתי לשלב בניהם. כסטודנטית קיבלתי את כל הכלים; המעשיים, הטכניים, אבל לא ידעתי איך להגיע לתחום, להשתלב ולהפוך לצלמת . אף אחד לא סיפר לך על היום אחרי שתסיים את הלימודים. ידעתי איך אני רוצה לצלם, ידעתי מה הגישה שלי לצילום, מה הצבעוניות שאני אוהבת , האור שאני מחפשת אבל לא ידעתי איך לשלב את זה בתחום ספציפי. התחלתי לעבוד בעבודה שקשורה בעולם האופנה ולא לצילום. זנחתי קצת את עניין הצילום וצילמתי בעיקר מפה לאוזן הריון, משפחה ואירועים וידעתי שיום אחד אחזור לזה באופן רשמי. במקביל מאוד התאהבתי בבלוגים של אופנה שהיוו לי המון השראה בהמשך הדרך.

לפני כשנתיים הבאנו את סאלי, הוא היה הדבר הכי קסום שיש, התחלתי לצלם אותו, כל יום, נהנתי לראות אותו גדל, לתפוס אותו ברגעים קטנים שהיו שמורים רק לנו, צילמתי אותו המון ונהנתי מכל רגע. התשוקה לצילום חזרה אליי והיה לי ברור איך ומה אני רוצה לצלם. היה לי ויז׳ן ברור של הצילומים שלי וידעתי איך אצליח לשלב את האופנה בזה.

לפני כשנה וחצי החלטתי ללכת עם החלום שלי ולפתוח סטודיו בוטיק המתמחה בצילומי הריון, ניו בורן ומשפחה בטבע.

אני לא בחורה רומנטית באופי שלי (יש שיאמרו שכן) אבל היה לי ברור שאני אוהבת את הסגנון הרומנטי בצילום. תאורה טבעית ריגשה אותי, קומפוזיציות נקיות , צבעים בהירים, פסטליים והרבה רוך ועדינות. לפני כשנה וקצת נתקלתי במשפט שהרגשתי שממש מדבר אליי ואל הסגנון שאני מצלמת:

"Make it simple, but significant"

המשפט הזה הוא התמצית של הצילומים שלי והסגנון שלי. צילום נקי ופשוט אבל בעל משמעות.

אני יכולה לתאר את הסגנון שלי בצילום (ובכלל) נקי, רך, טבעי וטהור, פלטת צבעים עדינה, צילומים עם ניחוח אופנתי ותאורה רכה ומחמיאה.

היה לי חשוב לתעד את היופי וההוויה של זוגות ומשפחות, את המהמות שלהם, הזוגיות שלהם, האינטרקציה בינהם. את הקסם הזה שקורה, את היכולת שלי לעצור ולהנציח ולשמר את הרגע הזה לעד.

הטבע היווה עבורי את הרקע המושלם לצילומים , האור הטבעי, האווירה הקסומה, המרחבים הפתוחים , כל אלה השתלבו בהרמוניה עם הסגנון הטבעי והרך שאני כל כך אוהבת.

אז כיום אני עובדת בעבודת חלומותיי ואין מאושרת ממני.

אז אחרי שחפרתי, אספר לכם בקצרה שהבלוג יעסוק בצילומים שלי, בלקוחות המהממים שלי, מאיפה אני מקבלת השראה ובעוד כל מיני נושאים שמעניינים אותי. אספתי המון חומרים שווים שאני כבר מחכה לחלוק אתכם.

תמונה ראשונה לבלוג של סאלי כמובן, זו תמונה שאני מאוד אוהבת.

מחכה בהתרגשות להתחיל לכתוב את הפוסט השני...

מקווה שנהנתם ואשמח אם לשמוע מה דעתכם.

נשיקות.

צילומי תדמית

ארכיון

bottom of page